Spordismuutid by Merilin Taimre & Sportland & SiS

//Spordismuutid by Merilin Taimre & Sportland & SiS

Spordismuutid by Merilin Taimre & Sportland & SiS

Päevad hakkavad kukesammu võrra pikenema. Sinu organismis hakkavad valguse mõjul ainevahetuse protsessid kiiremini toimima. Talvega väheneb vitamiinide ja muude vajalike ainete tase kehas, samas ärgitavad uusaasta lubadused ja aina pikemaks minev päev meid rohkem liigutama. Ennetamaks väsimust ning valmistudes aktiivsemaks perioodiks, pööra tähelepanu energia, vitamiinide ja mineraalide taastamisele kehas. Hea moodus enda tervist ja seedimist paitada ning aidata on smuutide e. mahedike abil.

Science in Sport Eesti koos terviseblogija Merilin Taimrega (www.paljasporgand.ee) ja Sportlandiga on seganud valmis neli “spordimahedikku” igaks elujuhtumiks ja igale maitsele. Juba smuutide värvid annavad aimu, et tegu on energiast ja heast tundest pakatavate mahedikega. Smuuti on hea ja pehme viis alustada päeva, teha päevane vahepala või nautida õhtust trennijärgset jõudemomenti. Spordismuutidesse on lisaks supertoitudele ja teistele kasulikele koostisosadele lisatud ka valgupulbrit, et täiendada igapäevast menüüd organismile vajaliku ehitusmaterjaliga.

1. Shokohoolikutele ja jäätisearmastajatele, kes ei suuda magusale ei öelda, aga ometi tahaks head vormi hoida: teile on mõeldud! Shokolaadiunistuse nime kandev spordismuuti on pungil nn supertoitudest – SiS REGO taastusjoogi pulber, banaan, toorkakao, kookospiim…

SiS Paljas Porgand Sportland Spordismuutid

Pilt: Rasmus Kooskora

Mida Sul vaja on: 1 pk SiS REGO shokolaadimaitselist pulbrit, kookospiima, banaani, naturaalset maapähklivõid, toorkakaopulbrit, kakaonibse ja näpuotsaga himaalaja soola. Merilini blogist saad juurde lugeda smuutis sisalduvate supertoitude ja nende kasulikkuse kohta.

Mida teha: Blenderda koostisosad, lisades kakaonibsid kõige viimasena (et jääks krõmpsuvam). Naudi mahedikku!

Millal: Peale trenni või misiganes muul ajal, kui tekib magusaisu.

Nipp: banaani võid enne valmistamist külmutada, et nautida smuutit jäätisena.

2. Kevadväsimusega ja muidu unise olekuga heitlejatele annab hommikul värske süsti smuuti, mis turgutab sinu immuunsust antioksüdantidega.  See on sisult ja värvilt ergutav väsimusepeletaja ja treeningus tekkinud lihasvalu leevendaja.

SiS Paljas Porgand Sportland Spordismuutid

Pilt: Rasmus Kooskora

Mida Sul vaja on: 1 pk SiS REGO maasikamaitselist pulbrit, kookosvett, erinevaid marju (nt külmutatud marjade segu). Merilin selgitab enda blogis lähemalt, kuidas smuuti koostisosad sinu päevast menüüd täiendavad ja kasuks tulevad.

Mida teha: blenderda kõik kokku ja naudi mahedikku!

Millal: hommikuseks äratuseks, kiirel päeval tervislikuks vahepalaks.

 

3. Energiat ja sisemist päikest saad endale kõhtu paitava mahedikuga – hea start päevale kiudainete, valgu ja energiaga. Et kõht püsiks täis, seedimine koras ja tervis peaks salakavalale kevadilmale vastu.

SiS Paljas Porgand Sportland Spordismuutid

Pilt: Rasmus Kooskora

Mida Sul vaja on: 1 pk SiS REGO banaanimaitselist pulbrit, mandlipiima, datleid ja mandleid, banana, kaerahelbeid, näpuotsaga kaneeli. Loe Merilini blogis lähemalt, milleks need koostisosad head ja vajalikud on.

Mida teha: blenderda koostisosad, lisades mandlid viimasena, et need jääks mõnusalt krõmpsuma. Naudi!

Millal: hommikuseks eineks, enne intensiivset ja pikka trenni, peale trenni taastumiseks, kiirel päeval toitvaks vahepalaks.

Nipp: banaani võid enne valmistamist külmutada, et nautida smuuti asemel jäätist.

 

4. Terviseteadlikule ja värket vahepala otsivale inimesele sobib ideaalselt proovimiseks rohelusest pakatav mahedik! Antioksüdandid, vitamiinid, supertoidud – kõik viled ja tuled koos ühes smuutis!

SiS Paljas Porgand Sportland Spordismuutid

Pilt: Rasmus Kooskora

Mida Sul vaja on: 1 pk SiS REGO vanillimaitselist pulbrit, kookosvett, beebispinatit, kiivi, avokaadot, sidrunimahla, chia seemneid, ingverit. Kas sa tead, miks need koostisosad kasulikud on? Loe Merilini blogist lähemalt ja proovi järgi.

Mida teha: blenderda koostisosad mõnusaks ühtlaseks massiks ning naudi!

Millal: peale trenni värskenduseks, hommikuseks päeva alguse pauguks, kiire päeva vahepalaks.

Loe retseptide ning koostisosade kohta lähemalt www.paljasporgand.ee. Proovi smuutid järgi ja leia enda kevadine lemmik! 

SiS REGO valgupulbrite pakikesed leiad Sportlandist ja Rademarist. Ülejäänud koostisosad leiduvad hästi varustastud toidupoodides.

Autor | 2017-01-04T16:46:23+00:00 aprill 21, 2016|Tags: , , , |Spordismuutid by Merilin Taimre & Sportland & SiS kommenteerimine on välja lülitatud

Autor: