ALATES 75€ TASUTA TRANSPORT
KAUP TEELE 48H JOOKSUL
PROFESSIONAALNE NÕUSTAMINE

Müügitingimused

ÜLDTINGIMUSED

1.1 Kasutustingimused kehtivad sisbaltics.eu veebipoe eraklientide (edaspidi Klient) ja sisbaltics.eu veebipoe omaniku SFC Holding OÜ (edaspidi Pood) vahel kaupade ostmisel-müümisel tekkivate õigussuhete ja kohustuste kohta. Juriidilistele klientidele antud õigused ei laiene.
1.2 Pood jätab endale õiguse igal ajahetkel käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta
1.3 Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuse jõustumist, siis Kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused.
1.4 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad sisbaltics.eu veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.5 Veebipoest toote eest tasudes kinnitab Klient, et ta on tutvunud Kasutamisetingimustega ja on nendega nõus.

HINNAKIRI

2.1 Poe koduleheküljel sisbaltics.eu müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ja ei sisalda kohaletoimetamise kulu.
2.2 Kauba kättetoimetamise hind sõltub Kliendi poolt tellimuse vormistamisel valitud kättetoimetamise viisist.
2.3 Kõik poes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu.
2.4 Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).
2.5 Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja Poe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
2.6 Kui kampaaniatingimustes ei ole teisiti märgitud, siis ei kehti kampaaniate soodustused ja sooduskoodid toodetele, millel on juba e-poes soodushind.
2.7 Kui kliendile on väljastatud sooduskood, tuleb see sisestada tellimuse sooritamisel vastavasse lahtrisse. Sooduskoodid ei kehti e-poes juba allahindluses olevatele toodetele. Sooduskoodide soodustus ei lisandu e-poes toodetel olevale soodustustele.
2.8 Kui Kliendile on väljastatud kinkekaardi kood, tuleb see sisestada tellimuse sooritamisel vastavasse lahtrisse. Kinkekoodi alusel arvestatakse kogu tellimuse (v.a. postikulu) summast maha kinkekaardi summa. Kinkekaardi summat ületava osa ning postikulu maksab Klient.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1 Lisage soovitud tooted ostukorvi. Toote Ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti veel ostma. Ostukorvi sisu saate üle vaadata klikkides lingile “Ostukorv”. Seal saate ka muuta tellitavate esemete hulka. Ostukorvis olevad tooted on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele Klientidele.
3.2 Tellimuse vormistamiseks läheb klient ostukorvi, kus on näha tema valitud tooted ning info transpordi kohta. Tellimuse vormistamise lehel tuleb täita nõutud andmeväljad ja valida sobiv tarneviis.
3.3 Kui Klient on tellimuse kinnitanud, väljastatakse talle Poe poolt arve summa ja makse rekvisiidid e-posti aadressile, mille Klient sisestas tellimuse esitamisel. Poe poolt Ostjale väljastatud arvet loetakse ühtlasi ka kinnituseks tellimuse kättesaamise kohta. Makse sooritamiseks kasutakse Maksekeskuse poolt ette nähtud makselahendusi ja Pood ei vastuta maksetest tekkivate viivituste või probleemide eest.
Tasumata tellimused annulleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
3.5 Kõiki tooteid ei pruugi kogu aeg laos saadaval olla. Kui mõni toode puudub laos ja tellimust ei ole võimalik täita, võetakse Kliendiga hiljemalt kahe päeva jooksul ühendust tellimuse muutmiseks.
3.6 E-poe-s vormistatud tellimused vaadatakse üle ja komplekteeritakse tööpäevade lõpus. Laupäeval, pühapäeval ja riigipühadel edastatud ostud vaadatakse läbi nädalavahetusele või pühadele järgneval tööpäeval.

KOHALETOIMETAMINE

4.1 Müügileping (edaspidi Leping) jõustub hetkest, kui tellimuse summa on laekunud Poe arveldusarvele.
4.2 Peale Lepingu jõustumist, toimetatakse tooted kohale Kliendi poolt tellimuses esitatud aadressil. Kui Kliendi tellimus on Poe laos, toimetakse see vastavalt tellimusel märgitud tarneviisile.
4.3 Klient saab kauba tellida Omniva või Smart Posti pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel tuleb nimekirjast valida sobiv Omniva pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Kaup saadetakse kliendi valitud pakiautomaati üldjuhul 2 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasumist, kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul. Kui Klient ei ole pakiautomaati saabunud pakki 7 päeva jooksul pakiautomaadist välja võtnud, tagastatakse see Poele. Kui pakk on poele tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.
4.4 Pood ei vastuta kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on postifirmale üle antud Kliendile lubatud kohale toimetamise päevaks õigeaegselt, kui kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Pood ei saanud mõjutada või ette näha.
4.5 Pood ja kullerfirma ei vastuta toodete kohale toimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.
4.6 Pood ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist.

TAGASTAMINE

5.1 Kliendil on õigus tagastada või vahetada ostetud kaubad 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast.
5.2 Toodete nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta tootega või müügilepingust taganemist ja kauba tagastamist Poe kulul.
5.3 Pood ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest või  puudustest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena.
5.4 Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.
5.5 Kauba tagastuseks tuleb esitada avaldus e-posti teel support@sisbaltic.eu. Taganemisavaldus peab sisaldama tellimuse numbrit, Kliendi pangakonto numbrit, Kliendi kontaktandmeid ja põhjendust kaupade tagastamiseks.
5.6 Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile kui kaup on jõudnud tagasi Poodi ja üle kontrollitud, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul. Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Pood kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohale toimetatud kaup erines tellitust.
5.7 Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui Poel õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Arbitraazhikohtusse.

VÄÄRAMATU JÕUD

6.1 Pood ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude või kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul kui kahju või kauba kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Pood ei saanud mõjutada või ette näha.

ISIKUANDMETE KAITSE

7.1 Pood kasutab Kliendi poolt antud isikuandmeid Kliendi ostutellimuse täitmiseks ja esmase uudiskirja saatmiseks. Kliendil on õigus uudiskirja saajate seast end välja registreerida – see ei mõjuta kõne all oleva tellimuse ja tuleviku tellimuste protsessi.
7.2 Isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja ei avaldata kolmandatele osapooltele.
7.3 Kliendi isikuandmeid, mis on vajalikud kauba transpordiks kliendile, edastatakse postifirmale.

Küsimuste korral saatke palun e-mail support@sisbaltics.eu.

Miks osta siit?

Lai toodete valik

Kogu sortiment online
Uued tooted
Parimad pakkumised

Professionaalne nõustamine

Ekspertide nõuanded
Tippsportlaste ja asjatundjate kogemus
Spordialade spetsiifilised juhised

Toodete komplektid

Spordiala vajaduste põhised komplektid
"Kõik ühes" parima hinnaga

Säästad aega

Vali tooteid 24/7
Tarne pakiautomaati 48h jooksul

2017 The Running Awards – Nutrition Brand of the Year

bestnutritionbrand

2018 Men’s Fitness Sports Nutrition Awards – Best Pre-Workout

Kas soovid väärt kraami esimesena?

Nõuanded tuntud Eesti sportlastelt, värsked blogipostitused ja alati kõige soodsamad pakkumised Sinule esimesena postkasti!