ALATES 75€ TASUTA TRANSPORT
KAUP TEELE 48H JOOKSUL
PROFESSIONAALNE NÕUSTAMINE

Beta Fuel

Beta Fuel on uue põlvkonna spordijoogipulber sisaldades kontsentreeritud koguses 80 g süsivesikuid (maltodekstriin:fruktoos vahekorras 2:1). Isotooniline Beta Fuel sisaldab sh ka piisavas koguses soola, mis parandab vedeliku omastamist. Beta Fuel töötati välja teaduslaborites ning koostöös profitiimiga Team Sky.

Pikkadel distantsidel ja ajaliselt kauakestvates trennides (2h ja rohkem) on vajalik saada süsivesikutest lisaenergiat 60-90 g ühes tunnis. Mida kõrgem on süsivesikute kogus, seda suurem on tõenäosus, et keha ei tule nende seedimisega toime. Tänu Beta Fuel’i optimaalsele süsivesikute kombinatsioonile õnnestus see probleem lahendada. Beta Fuel’i kasutamisel on võimalik vältida glükeemilise indeksi (GI) järsu tõusuga seotud kõhuprobleeme.

Beta Fuel’i kasutamine aitas Chris Froome’il ning Team Sky’l võita 2018. aasta kevadel Itaalia velotuuri Giro d’Italia raskeima mägise etapi ning hiljem kogu tuuri.

2.90

Puhasta

TOOTE INFO

Lühiiseloomustus

MAKSIMAALNE ENERGIA – lisatud fruktoos võimaldab omastada 1 tunnis 90 g süsivesikuid. See on 50% rohkem kui oleks võimalik saavutada ainult 60 grammi maltodekstriini kasutades.

MINIMAALNE GI STRESS –  süsivesiku allikate suhe (maltodekstriin:fruktoos 2:1) võimaldab valmistada isotoonilise spordijoogi, mis ei tekita koormuse ajal glükeemilise indeksi (GI) tõusuga seotud probleeme.

LOODUSLIKUD MAITSEAINED – ainult looduslikud maitseained, apelsini ning sidruni-laimi maitse.

EI TEKITA KÕHULE PROBLEEME – ideaalne spordijook pika pingutuse ajal kui keha vajab lisaenergiaks suuremas koguses süsivesikuid kui muidu.

TARBIMISE SOOVITUS

Lahusta 1 serveeringu kogus (84 g) Beta Fuel’i 500 ml vees. Joo koormuse ajal väiksemate koguste kaupa tihedamini.

KASUD

Koormuse ajal piirab süsivesikute omastamist seedesüsteem, mis võimaldab ainult piiratud koguse süsivesikute imendumist vereringesse. Maltodekstriini ja fruktoosi rakkudesse viimiseks kasutatakse erinevaid transportereid. Fruktoosi aitab näiteks transportida GLUT5 transporter. Niimoodi on võimalik täiendada maltodekstriinist saadavat energiat. Pikemal pingutusel on vajalik, et keha saaks lisaenergiat vähemalt 60-90 g tunnis. Sedavõrd suurte süsivesiku koguste transport on kriitilise tähtsusega. Vastasel juhul langeb ajal jooksul sportlik sooritusvõime. Mida rohkem suudab keha süsivesikuid vastu võtta, seda parem saab olema sportlik lõpptulemus. Beta Fuel on maailmas esimene isotooniline “kütus”, kust saab lisaenergiat pika pingutuse ajal ilma, et peaks kartma kõhuprobleeme.

TARBIMISSOOVITUSED

Beta Fuel’i võib kasutada 3 erineval moel:

  • Vähemalt 2.5 tundi kestva pingutuse ajal 60-90 g süsivesikuid tunnis alates 1 tunnist.
  • Kergema pingutuse korral 250 ml Beta Fuel’i tunnis. Samal ajal tarbida teisi GO Energy kategooriasse kuuluvaid tooteid. Ühes tunnis peaks saama keha süsivesikuid 60-90 grammi.
  • Kui on tegemist raske trenniga, siis võiks juua 125 ml Beta Fuel’i iga 15 minuti järel.

TOITUMISALANE TEAVE

Väärtused 100g kohta Serveeringu 84g kohta
Energia 1623kj/382kcal 1364kj/321kcal
Rasv 0.0g 0.0g
  millest küllastunud 0.0g 0.0g
Süsivesikud 95g 80g
  millest suhkur 32g 27g
Valk 0.0g 0.0g
Sool 0.68g 0.57g

KOOSTIS:

Maltodekstriin (maisist), fruktoos, naatriumkloriid, looduslik lõhna- ja maitseaine, kaltsiumlaktaat, kaaliumkloriid, naatriumtsitraat, magneesiumtsitraat, looduslik magusaine (steviool glükosiidid). Ei sisalda allergeene. Sobib: veganitele, taimetoitlastele. Laktoosi-, gluteen-, nisu- ja pähklite vaba

Informed Sport sertifikaat: Beta Fuel on kontrollitud Maailma Antidopinguagentuuri (WADA) poolt aktsepteeritud laborites ning ei sisalda keelatud ega organismile kahjulikke aineid.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

MIKS ON TOOTE NIMI Beta Fuel?

Beta Fuel on küll kõigile kasutamiseks saadaval, ent samal ajal käib edasi põhjalik arendusprotsess. Beta Fuel on olnud tippsportlaste ja -tiimide poolt testimisel juba alates 2017. aastast. Testid jätkuvad veel kogu 2018.aasta jooksul. Toode ise ja kogu tooteseeria on täiendamisel.

MIKS BETA FUEL?

2:1 maltodekstriini ning fruktoosi suhe ei ole sporditoidu maailmas enam midagi uut. Samas on olnud senimaani kõik turul pakutavad joogipulbrid või valmisjoogid hüpertoonilised. See tähendab seda joogisegu on seedekulgla jaoks liiga “tummine”, et suudaks selle seedimisega toime tulla. Võttes arvesse Beta Fuel’i katsetuste senised tulemused, sh Chris Froome’i ning Team Sky edu Itaalia velotuuril võib öelda, et tegemist on läbimurdetehnoloogiaga. On tõestatud, et organismi on võimalik viia rohkem süsivesikuid ning säilitada samal ajal joogisegu isotoonilisus.

Miks osta siit?

Lai toodete valik

Kogu sortiment online
Uued tooted
Parimad pakkumised

Professionaalne nõustamine

Ekspertide nõuanded
Tippsportlaste ja asjatundjate kogemus
Spordialade spetsiifilised juhised

Toodete komplektid

Spordiala vajaduste põhised komplektid
"Kõik ühes" parima hinnaga

Säästad aega

Vali tooteid 24/7
Tarne pakiautomaati 48h jooksul

2017 The Running Awards – Nutrition Brand of the Year

bestnutritionbrand

2018 Men’s Fitness Sports Nutrition Awards – Best Pre-Workout

Kas soovid väärt kraami esimesena?

Nõuanded tuntud Eesti sportlastelt, värsked blogipostitused ja alati parimad pakkumised Sinule esimesena postkasti!